Korduma kippuvad küsimused

Lisainfo saamiseks palume võtta ühendust meiega otse või tutvuda allpool olevate küsimuste/vastustega või veebilehe all olevate tingimustega:

Mis eelistused on püsikliendile/registreerijale?

Registreerunud klient ehk püsiklient omandab Cocomommo VIP klubistaatuse, mis annab võimalusi saada osa hüvedest nagu parimad pakkumised, salapakkumised vippidele, sünnipäeva pakkumised ja muud kampaaniad. Samuti annab registreerimine 5% allahindlust igalt tellimuselt.

Millised maksevõimalused on saadaval?

Cocomommo ilukaubamajas saab maksta kõigi populaarsemate maksevahenditega, nt pangalingid enim kasutatud pankade poolt, krediitkaardiga, järelmaksuga, jne. Täpsem info maksevõimaluste tingimustes.

Kui kaua läheb aega tellimuse kättesaamisega?

Tellimuse kohaletoimetamise aeg sõltub Sinu poolt valitud kohaletoimetamise viisist kuid maksimaalselt kuni 3 tööpäeva. Kõige kiirem on samal päeval. Vaata palun lisa allpool kohaletoimetamise tingimustest.

Kui turvaline on ostmine Cocomommo veebikaubamajast? Kas minu andmed on kaitstud?

Cocomommo ilukaubamajas on võetud arvesse kõiki tänapäevaseid lahendusi, et tagada meie külastajate ohutu ja turvaline ostukogemus. Klientide andmete kaitsmine on meie prioriteet ning teeme selle nimel kõvasti tööd. Oleme vastavuses isikuandmete käsitlemise määrustega ning täpsemalt saab lugeda meie privaatsuspoliitika kohta allpool meie tingimustes.

Mis saab peale tellimuse esitamist?

Kui oled endale meeldiva toote või tooted välja valinud ning makse sooritanud, siis meie usinad ,,cocomommolased” tegelevad sellega, et saaksid võimalikult ruttu neid tooteid kasutama hakata.

Kuidas käituda pretentsiooni korral?

Pretentsioonide korral palume meile kirjutada pretentsioon@cocomommo.com emaili aadressil. Seejärel võtame Sinuga ühendust esimesel võimalusel ning jõuame kindlasti kokkuleppele.

Võta meiega ühendust

Klienditugi E-R 10:00-18:00
Tel: +372 65 101 48
Email: info@cocomommo.com

Juriidilised andmed:
Ettevõtte nimi: PROCORP OÜ
Reg. kood: 12720998
KMKR: EE101745675
Kontor/ladu aadress: Pärnu mnt 142, Tallinn