ÜLD- JA OSTUTINGIMUSED

Ostutingimused

1. Tingimuste ulatus ja kehtivus

Tingimused kehtivad kõigi isikute ja Cocomommo.com veebikaubamaja (edaspidi Veebikaubamaja) omanik PROCORP OÜ vahel Veebikaubamaja vahendusel Toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Veebikaubamaja vahendusel Toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid. PROCORP OÜ on õigustatud Veebikaubamaja arengust tulenevalt ning parema ja turvalisema kasutamise huvides käesolevaid tingimusi ja hinnakirja muutma ning täiendama. Tingimuste ning hinnakirja muudatustest ja täiendustest teatatakse interneti lehekülje www.cocomommo.com kaudu. Tingimuste ja hinnakirja muudatused ning täiendused jõustuvad vastava muudatuse või täienduse avaldamisest interneti leheküljel www.cocomommo.com. Kui Te edastasite oma tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, kohaldatakse Teie ja Veebikaubamaja vahel tekkinud õigussuhtele Teie poolt tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimusi, v.a kui seaduses või käesolevates tingimustes on ette nähtud teisiti.

2. Hinnad

Kõik Toodete hinnad sisaldavad käibemaksu 20%. Kõik Toodete hinnad on kuvatud eurodes ja maksevaluutaks on euro.

3. Tellimuse vormistamine

Toote tellimiseks peate lisama soovitud Toote ostukorvi, täitma vajalikud lahtrid ostukorvis, soovi korral registreerima end püsikliendiks, lisama vajadusel teie kommentaarid, määrama transpordi ja tasuma tellimuse eest. Toodete müügileping loetakse sõlmituks (Lepingu jõustumine) arvates tellimuse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest PROCORP OÜ arvelduskontole. Veebikaubamajas sooritatud tellimuste töötlemine toimub igapäevaselt ja ööpäevaringselt.

Sooduskoodi ja voucheriga tasudes tuleb sisestada vastav kood selleks ettenähtud sooduskoodi reale. Soodustuste saamiseks tuleb liituda meie uudiskirjaga, hakata meie püsikliendiks ja hoida silm peal meie pakkumistel ning kampaaniatel. Sooduskoodid on mõeldud ühekordseks kasutamiseks, on kasutamiseks meie püsiklientidele ja kehtivad kampaanias näidatud ajavahemikus. Aegunud sooduskoode realiseerida ei saa.

Cocomommo veebikaubamajas on võimalik tasuda Swebank pangalingi, SEB pangalingi ja ülekandega.

4. Tarnetingimused

Toodete tarne toimub kliendi poolt valitud tarneviisi kaudu. Cocomommo veebikaubamaja valikus on pakiautomaadid Omniva ja Smartpost lepinguliste partneritega, kellega maksimaalseks tarne ajaks on 1-3 päeva (hind 2,80.-, sisaldab käibemaksu). Kui tellimus esitatakse puhkepäevadel vôi pühadel, siis pannakse kaup teele järgmisel tööpäeval. Pakume kullerteenust Cocomommo kulleri näol Tallinna piires, mille kaudu on kohalevedu maksimaalselt 1-3 tööpäeva tellimuse esitamisest järgnevast päevast (hind 3,70.-, sisaldab käibemaksu). Lisaks pakume ka DPD ja Omniva kullerit üle Eesti, kes toimetavad Tooted kohale maksimaalselt 1-3 päeva jooksul tellimuse esitamisest järgneval tööpäeval (hind 4,90.-, sisaldab käibemaksu). Tellides Tooteid vähemalt 55 euro ulatuses on transport pakiautomaati tasuta.

5. Muud tingimused

Kõik Veebikaubamaja külastamise ja ostude sooritamise käigus PROCORP OÜ-le teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Käesolevates tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest. Teie ja PROCORP OÜ vahel seoses Veebikaubamaja vahendusel Toodete ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Teil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või kohtusse. Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

6. Lahtiütlemine

Tootepildid on illustratiivse tähendusega. PROCORP OÜ jätab endale õiguse korrigeerida toodete hindu. Antud juhul jätab Veebikaubamaja endale õiguse loobuda müügist ning tagastada kliendile raha tema arvelduskontole 3 tööpäeva jooksul. PROCORP OÜ jätab endale õiguse loobuda müügist kui tootega on juhtunud mõni järgnevatest probleemidest: on juhtunud inimlik eksitus hinna sisestamisel või tehniline viga süsteemis, samuti ka juhtudel, kus laoseis ja reaalne toote saadavus erinevad ning toodet ei ole võimalik müüa. Toodete infot kontrollitakse ja täiustatakse regulaarselt. Andmed võivad olla peale teie viimast külastust uuenenud.

7. Pretentsioonid ja tagastus

Vastavalt võlaõigusseadusele võib tarbija sidevahendi abil sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Cocomommo veebikaubamajast tellitud kauba puhul algab tähtaeg päevast, kui kaup on tarbijale üle antud, kui võlaõigusseadusest ei tulene teisiti.

14-päevase taganemisõiguse kasutamisel tuleb lähtuda võlaõigusseaduses ja tagastustingimustes sätestatust. Käesoleval lehel on toodud tingimused:

Tarbija peab taganemisõiguse kasutamisel jälgima võlaõigusseaduse §-s 56 sätestatud tarbija kohustusi.

Tagastatav kaup peab olema kasutamata, kahjustamata ja originaalpakendis.

Lepingust taganemiseks ehk taganemisõiguse kasutamiseks tuleb kliendil Cocomommo veebikaubamaja klienditeenindusse esitada vastav avaldus, samuti pretentsiooni esitamiseks palume esitada kirjalik avaldus e-kirja teel. Avalduse tuleb saata e-kirja teel aadressil pretentsioon@cocomommo.com. Pärast avalduse saamist saadab Müüja Kliendile 3 tööpäeva jooksul kinnituse avalduse kättesaamise kohta, kusjuures kirja läheb kuupäev millal kiri kliendi poolt saadeti.

Lepingust taganemisel tuleb tarbijal ostetud asi viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast lepingust taganemisest teatamist, tagastada.

Toodete tagastamisel veenduge, et kõik oleks korrektne ja pakend kahjustamata.

Kasutades 14-päevast taganemisõigust kannab tarbija toote Cocomommo veebikaubamajale tagastamisega seotud otsesed kulud. Välja arvatud juhul kui tegemist on praaktootega või ei ole vastav tellitule.

Kogu toodete eest tasutud summa (sh transpordimaksumus) tagastatakse Kliendile 14 päeva jooksul alates sellest kui Klient on Cocomommo veebikaubamajale tagastanud lepingu esemeks olnud asja või esitanud tõendi asja tagasi saatmise kohta. Raha tagastatakse pangaülekandega pangakontole, mille pealt tehing teostati, välja arvatud juhul, kui Müüja ja Klient lepivad kokku teisiti.

Avatud pakendiga kosmeetika ja parfümeeriatooted tagastamisele ei kuulu. Samuti ei kuulu tagastamisele tooted mille kasutamist (või mittekasutamist) ei ole võimalik kontrollida. Näiteks ripsmetuššid, mille säilivusajad on suhteliselt lühikesed ja sõltuvad otseselt toote avamisajast.

14-päevane tagastusõigus ei kehti võlaõigusseaduse § 53 lõikes 4 sätestatud juhtudel, sealhulgas järgneva kauba puhul:

  • suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ja ei ole võimalik enam antud asja edasi müüa (nt lõhnaõlid, huulepulgad jms).

Vajadusel saate alati küsida lisainfot ka meie klienditeenindusest.